E trader ile paranıza zaman katın

Garanti e-Trader uygulaması ile yatırımcı ve kullanıcılar, VOB ve Hisse senetleri piyasasını takip ederek  anında alım satım işlemlerini internet üzerinden yapabilecekler. Hisse senetlerinin yüzeysel verileni takip edebiliyor. geçmiş veriler üzerinden her türlü ulaşmak istediği  teknik bilgiye ulaşarak analiz yapabiliyor, dünya endeksleri, dünyadaki tüm kur bilgilerine  ve piyasa haberlerine o anda ulaşma imkanı buluyor.

Garantinin bu uygulaması aynı zamanda  iPhone versiyonu ile da hizmet veriyor. Şimdiye kadar ilk defa banka müşterilerine iPhone üzerinden hisse senedi ve VOB kontratı alım-satım işlemini sunmuş oluyorlar.

Garanti e-trader için ayrıntı bilgi istiyorum diyenler http://trader.garanti.com.tr/forjavamatriks/HTMLHelp/Index.html adresinden bilgi alabilirler.

Normal ülkelerde borsa uzun vadeli yatırımcıların para kazanmak için uğradığı yer olmasına karşın bizim ülkemizde temettüler kuş kadar olunca insan hisse senedi al sat yapmadan edemiyor.  Mobilitenin arttığı şu günlerde iphone’nunuz var ise bu uygulamayı yükleyebilirsiniz.

http://www.matriksmobile.com/e-trader/ Bu adreste de açıklayıcı bir çok bilgi bulunmaktadır.

http://itunes.apple.com/tr/app/garanti-e-trader/id355923492?mt=8 bu adreste de iphone uygulaması bulunmaktadır.

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*