Garanti e-Trader ile borsada anında al sat!

Garanti Bankası yeni bir uygulamayla yatırımcıların yüzünü güldürüyor.

Eskiden de var olan uygulamanın daha genişletilmiş haliyle ve farklı ara yüzleriyle müşterilerini sevindirecek gibi görünüyor.

e-Trader ile İMKB ve VOB’da anında al sat!

İMKB ve VOB’da anında al sat yapma imkânı Garanti e-Trader’da! gibi sloganlarla öne çıkan Garanti, e-Trader uygulaması ile hiçbir ek ücret ödemeden, hisse senedi ve VOB piyasalarını izleyerek, alım-satım işlemlerini anında gerçekleştiriyor, hisse senedi yüzeysel verilerini izleyebiliyor, geçmiş veriler üzerinden teknik analiz yapabiliyor, dünya endeksleri, kur bilgileri ve piyasa haberlerini anlık olarak izleyebiliyor.

e-Trader veri izleme ekranı Java uygulaması yüklü olan tüm bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Ayrıca yine bir ilk olan, internet Şubesi müşterileri için, Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamayla, e-Trader’a iPhone’larından ulaşabilme imkânı sağlamış. iPhone versiyonu ile ilk defa banka müşterilerine iPhone üzerinden hisse senedi ve VOB kontratı alım-satım işlemini sunuyor.

Trader uygulamasında yatırım dışında Cep Şubesi, Cep Bank, En Yakın Şube/ATM, Yatırım Danışmanı gibi günlük hayatı kolaylaştıran Garanti servislerine de erişim sağlanıyor.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*