Entelektuel.Com, Blog Ödüllerinde

entelektuel.comÇok kıymetli muhterem okuyucu kitlemiz.Esas itibariyle birçoğunuz google amca sayesinde bu blogun kara, deniz ve hava sınırları içerisine girdiniz. Eray Endeş isimli arkadaş geçen seneden beri afedersiniz yırtınıp blog ödüllerini yapmak için ugraşıyor.Geçen sene katıldık ödül falan alamadık. Bu sene güzel ödüller veriyormuş tekrar katılmaya karar verdik. Şimdi sizlerden oy istiyoruz 29 Mart geçti ama bu sefer kendim için oy istiyorsam anmerdim falan diyecek halim yok. Bizzati kendim için istiyorum.Blogum için istiyorum.

Nasıl oy verebilirsiniz ?

http://2009.blogodulleri.com/kayit adresinden kayıt oluyorsunuz, ve mailinize bir onay kodu geliyor. Bu onay kodunu ilgili sitede giriş yaptıktan sonra  Haber – Gündem kategorisi adı altında , adresi de ;http://2009.blogodulleri.com/kategori/2 , ctrl +f yapıp entel yazarsanız benim blogumu göreceksiniz.Zaten alemde bizden başka entel yok.

Şayet birinci olursam isteyen herkese kullaniciadi@entelektuel.com isimli mail adresi dağıtacagım.

Not: Bu arada entelektuel.com sitesinde sinema, tiyatro, opera, bale, siyaset, finans, ekonomi, politika ve dahi futbol yazmak isterseniz entelektuel@entelektuel.com ya da http://entelektuel.com/iletisim/ kısmından benimle iletişebilirsiniz.

Hürmetler.

entelektuel.com

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

3 comments

 1. leothemaster diyor ki:

  Blog Ödülleri 2009, Windows Live Spaces alanında en iyisi olduğumu düşünüyor, değerli oyunuzu bekliyorum, işte oy vermek için link: http://2009.blogodulleri.com/blog/leothemaster-spaces

 2. amarat diyor ki:

  62YTL katılıyor mu ?
  Vaatlerimin hepsi gerçekleşebilecek vaatler :=)

 3. siee diyor ki:

  vaatler on numara.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*