Memurfoni ve soru sormayı bilmek

Önceki yazılarımda Bedava isimli kitaptan örnekler vermiş ve daha sonra ilgili yazıya bir Ted.com konuşması eklemiştim. İlgili yazıdan videoyu izleyince soru sormanın ne kadar önemli bir konu olduğunu ve soruları almak istediğimiz cevaplara göre sormamız gerektiğini ve asıl karar vericinin kim olduğunu görmekteydik.

Memurlar.net Türkiye’nin en büyük memur sitesi, bir çok siteden de büyük olan memurlar.net 2010 yılında fırtına gibi esen fırsat siteleri karşısında kayıtsız kalamamış ve memurfoni.com isimli bir fırsat sitesi açmış bulunmakta. Memurfoni için ayrıntılı bilgi için webrazzi yazısını okumanızı öneririm.

Benim size bahsetmek istediğim konu memurfoni’nin üyelerine sormuş olduğu bir soru.

Webrazzi yazısında “Memurlar.net, mail onaylı 1 milyon 100 bin üyesine mail attı ve tüm üyelerinden onay aldı. 100 kadar üye, memurfoni maili almak istemediğini belirtti. Dolayısıyla; Memurfoni olarak ilk aşamada, memurlar.net’in 1 milyon 100 bin üyesiyle fırsat sektörüne gireceğiz.” Gibi bir ifade bulunmaktadır.

Görmüş olduğunuz üzere memurlar.net’in sormuş olduğu soru memurfoni’ye üye olmak istiyorsanız bu maile yanıt verin ya da yoksa memurfoni’ye üye olmak istemiyorsanız bu maile yanıt verin gibi iki şık var olsa sanırım memurfoni ikincisini yani memurfoni’ye üye olmak istemiyorsanız lütfen bildirimde bulunun gibi bir cümle kurmuş olması gerekir.

1 milyon 100 bin üyesinin bulunması da gerçekten bir başarıdır. Kendilerine başarılar diler memurlar.net üyesi bir okuyucumuz memurlar.net’in sormuş olduğu soruyu buradan bizlerle paylaşırsa seviniriz.

Memurfoni webrazzi yazısı için; http://www.webrazzi.com/2011/05/16/memurfoni/

Entelektuel.com Bedava kitabı için yazılmış yazısı için; http://entelektuel.com/bedava-deger-mi-bayragi-ve-karar-mekanizmasi/

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*