Panka.net kitapseverlerin yeni adresi

Entelektuel.com bloğumuzu takip eden birçok ziyaretçimiz eminim kitap okumayı oldukça seviyordur. Kitap okumayı seven ziyaretçilerimiz panka.net‘de okuduğu kitaplar hakkında yorumlar yapabilir, ilgili kitapları, yazarları ve yayınevlerini favorilerine ekleyebilirler. Ayrıca okuduklarım ve okumak istediklerim bölümüne istediğiniz kitapları ekleyerek kendi kütüphanenizi oluşturabilirsiniz. Kitapların dünyasında yer almak istiyorsanız siz de http://www.panka.net/uye_girisi.aspx adresinden panka’ya üye olabilirsiniz, facebook ile üye kolayca üye olabilme imkânına sahipsiniz.

Panka kendisini, kitapseverlerin kitaplar, yazarlar, çevirmenler ve yayınevleri hakkında fikir alışverişinde bulundukları bir ortam olarak tanımlamaktadır.

Panka.net‘in 18.12.2014 tarih erişimli ana sayfa görünümü.

Panka.net aracılığıyla sistemde kayıtlı olan on binlerce kitaba http://www.panka.net/kitaplar/1/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Panka.net aracılığıyla sistemde kayıtlı olan on binlerce yazara http://www.panka.net/yazarlar/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Panka.net aracılığıyla sistemde kayıtlı olan on binlerce çevirmene http://www.panka.net/cevirmen/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Panka.net aracılığıyla sistemde kayıtlı olan on binlerce yayınevine http://www.panka.net/yayinevi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yorum yapmak istediğiniz kitaba ait yorum sayfası bulunmaktadır.

Kitap sayfasına gittiğinizde http://www.panka.net/kitaplar/stefan-zweig-satranc/ aşağıdaki sekmeleri görebilirsiniz.

En kısa zamanda panka.net’e üye olmanızı öneriyoruz.

doxycycline online

kamagra pills

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*