Garanti e-trader; Alıyorum, satıyorum, bunu hep yapıyorum diyenler için

Bizim işyerinde bir abi var, Borsa’dan hep para kazanıyor nasıl kazandıgı ise sürekli al sat yaparak kazandığını söylüyor. Kendi izlenimlerimde sürekli al sat yaptğı yönünde.

Ben genelde alıyorum satmıyorum.  Ben uzun vadede düşündüğüm için almak ve alım sırasında şirketin geçmiş verilerini incelemek çok daha önemli bir yer alıyor. Çeşitli derinliği olmayan senetler dışında mali analiz denilen güce inanıyorum. Yani bir güç var onu biliyorum.

Garanti Bankası, “e-Trader” hizmetini, İnternet Şubesi müşterilerinin kullanımına sundu. Müşteriler, www.garanti.com.tr adresindeki İnternet Şubesi’den ulaşılabilen hizmet kapsamında, hisse senedi ve VOB piyasalarını izleyerek, alım-satım işlemlerini anında gerçekleştirecek, hisse senedi yüzeysel verilerini izleyebilecek, geçmiş veriler üzerinden teknik analiz yapabilecek, dünya endeksleri, kur bilgileri ve piyasa haberlerine anlık olarak ulaşabilecek.
İnternet Şubesi müşterileri, Apple Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamayla, e-Trader’a iPhone’larından da ulaşabilecek.

http://www.garanti.com.tr/yatirim/e-trader.html?gbid1=12182

Garanti Bankası’nın internet bankacılığında ayrıca dikkatimi çeken bir şey var o da giriş yaparken bir nesne seçiyorsunuz daha sonra bu güvenliğiniz için işe yarıyor.

entelektüel

Edebiyatı sever, şiir dinlemeyi sever, liberal ve politik bir kişidir.

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

*